חברת ניקיון

איך בוחרים חברת ניקיון?

 

חברת ניקיון מציעה מגוון רחב של שירותים עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. יחד עם זאת, לא כולם יודעים כיצד לבחור חברה ברמה גבוהה ובאיזה אופן ניתן לזהות את רמת המקצועיות של החברות השונות. הפתרון הוא להתייחס לפרמטרים כמו אזורי מתן שירות, סוג השירות ומאפיינים נוספים כמו סוג המבנה, זמינות ועוד.


ראשית, אזורי מתן השירות משפיעים באופן ישיר על רמת שביעות הרצון של הלקוח משירותי הניקיון. השאיפה היא לתאם את השירות מול חברה מקומית שעליה קל יותר לקבל המלצות. בנוסף, התנהלות מול חברה מקומית מאפשרת התאמות של שירותי ניקיון מיוחדים והצבת דרישות מיוחדות.


שנית, כדאי להגדיר את סוג השירות הנדרש עוד לפני שפונים לנציגי חברת ניקיון. יש להבחין בעיקר בין שירותי ניקיון כלליים, ליטוש והברקת רצפות, שירותי תחזוקה וניקיון לאחר בנייה או שיפוץ. יש גם חברות שמתמחות בטיפול בנזקי שיטפונות, לעומת חברות שמציעות שירותי ניקוי לקולטי שמש, תקרות אקוסטיות ושטחים ציבוריים. לכל סוג שירות יש מאפיינים שונים שאמורים לעלות בקנה אחד עם הצרכים של הלקוח ועם מסגרת התקציב.


מה הדרישות שלכם מהחברה?


אחרי שתגדירו את סוג השירות, יהיה לכם קל יותר גם לקבוע דרישות מסוימות. בדקו אפשרות לניקיון חד פעמי מול ניקיון על בסיס קבוע, השוו בין שירותי ניקיון עם ובלי הדברת מזיקים ואל תתביישו לשאול על שימוש במכשור וחומרים מתקדמים. מאפיינים לא פחות חשובים של חברת ניקיון מקצועית הם שמירה על איכות הסביבה ותעודת הסמכה מטעם משרד התמ"ת.


סינונים נוספים שאפשר לבצע בין חברות ניקיון כוללים הזמנת שירותים לפי סוג המבנה, זמינות אנשי המקצוע ושפות השירות. יש חברות שמציעות שירותי ניקיון לדירות ובתים פרטיים, בעוד חברות אחרות מחזיקות בצי העובדים הנדרש לטובת ניקיון בתים משותפים, משרדים, עסקים ומוסדות. מבחינת שפות השירות, רצוי בכל מקרה ליצור קשר עם נציגי החברה ולוודא את הפרטים הקטנים המופיעים בחוזה ובהסכם. את זה עושים לפני תחילת אספקת שירותי הניקיון, במטרה למנוע מצב שבו פערי תקשורת בין הצדדים פוגעים בתוצאה הסופית.

 

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת    054-6291413