חברת פוליש

שירותי חברת פוליש


שירותי ליטוש, פוליש והברקת רצפות ניתנים על ידי חברות שונות בכל רחבי הארץ. מטרת השירות היא להבריק את כל סוגי הרצפות ולהעניק להן הגנה מפני שחיקה ובלאי. השירות ניתן על בסיס שימוש במכונות מיוחדות וציוד משוכלל. כמו כן, תפקיד החברות המעניקות שירותי פוליש הוא למצוא את חומרי הניקיון שמתאימים לצרכי הלקוח. את זה עושים באמצעות בדיקה מוקדמת של סוג הריצוף, גודל השטח ומסגרת התקציב.


כדאי להתייעץ עם נציגי חברה מקצועית לפני שמזמינים שירותי פוליש והברקת רצפות. נציגי החברות אמורים להכיר היטב את הענף, והם גם בקיאים בהבדלים בין שירותי הפוליש השונים. התפקיד של אנשי המקצוע הוא להמליץ ללקוח על הפוליש שהכי מתאים לו. בנוסף, שירותי הפוליש עולים בקנה אחד עם הצרכים של לקוחות פרטיים ועסקיים. השירות משתלם בטווח הקצר והארוך והוא ניתן בחלק מהמקרים יחד עם תעודת אחריות.


המלצות על חברת פוליש


לא כל חברת פוליש יודעת איך לנצל את הציוד שעומד לרשותה לטובת הלקוחות. הסוד הוא לאסוף כמה שיותר המלצות על חברות שעוסקות בתחום, כמו למשל על ידי התייעצות עם חברים, בני משפחה ולקוחות קודמים. המלצה היא דרך מצוינת להשוות בין חברות פוליש ולוודא שהשירות שהן מספקות הוא אכן המשתלם ביותר. 


בנוסף, כדאי לבדוק באיזה סוג של מבנים מתמחה חברת הניקיון. יש חברות שמבצעות פוליש בבתים פרטיים בלבד, לעומת חברות שמספקות את השירות גם עבור בתים משותפים, מסעדות ובתי קפה, עסקים, מוסדות, מפעלים, מחסנים וכמובן חדרי מדרגות. ההבדלים בין סוגי המבנים באים לידי ביטוי בכמות החומר שבו צריכים להשתמש וברמת העמידות של הפוליש עצמו.


סוגי פוליש

 

יש להבחין גם בין סוגים שונים של פוליש. בשנים האחרונות נהוג להשתמש בשיטת הברקה קריסטלית, בעוד בעבר בוצע הפוליש באמצעות מריחת וקס. כמו כן, אפשר להחדיר מגנזיום לתוך האריחים וכך להעניק להם שכבת הגנה נוספת.

כדאי ליצור קשר עם נציגי חברת פוליש ולבדוק לעומק את מאפייני השירות. באותה הזדמנות אפשר גם לשאול על המחיר, או לקבל מידע על פרויקטים קודמים. 

 

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת    054-6291413