אודות חברת ניקיון פולישוק

יצירת קשר

ליצירת קשר חייגו

054-6291413

פולישוק הינה חברת ניקיון הידועה בסטנדרטים גבוהים ומקצועיים במתן שירותי ניקיון ופוליש. פולישוק שמה לה למטרה להיות חברת ניקיון אשר מתמקדת במתן שירותי ניקיון אמינים ואיכותיים. בין שירותי החברה ניתן למצוא פוליש ווקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל, ניקיון בתים, ניקיון דירות, שאיבת הצפות, הסרת שטיחים, פינוי פסולת ועוד.
 

פולישוק הינה חברת ניקיון אשר באמתחתה ניסיון רב וידע רב בתחום הניקיון והפוליש. החברה מתמקדת בתחום ניקיון הבית בשני מאפיינים עיקריים: חידוש וניקיון. בתחום החידוש החברה מתעסקת בצביעת דירות, צביעת חדרי אמבטיה, חידוש רובה ועוד... כמו כן, החברה מבצעת סוגי פוליש עיקריים, כשבראשם השימוש בפוליש קריסטל, אשר מוכר גם כ"הברקה קריסטלית".
 

 חברת ניקיון פולישוק דואגת לעובדים מקצועיים אשר עוברים השתלמויות שונות כשביניהם, כמובן, המנקים, צבעים, אנשי אחזקה, מדבירים ועוד. חברת הניקיון פולישוק גם מתעסקת בפינוי פסולת וריהוט.
 

"חברות ניקיון – זהירות "חאפרים

 

במהלך שנותינו בתחום נתקלנו לא אחת ב"חאפרים" בתחומי הניקיון והפוליש. למחירים הזולים שחברות אלו מציעות, מתלווה שירות בעייתי - ולבסוף משלמים ביוקר. חברות ניקיון כמו פולישוק קנו את המוניטין שלהן בזכות השירות הטוב והאדיב אותו הן מספקות ללקוחותיהם. החאפרים שנכנסו לתחום, פגעו קשות בתדמיתו של הענף מצד אחד, ובתדמיתם של חברות הניקיון האמינות מצד שני.
  

אז כיצד להימנע ממפגש כואב? פשוט לא להתפתות למחירים נמוכים בטלפון, לחפש המלצות  על שירותי הניקיון שנותנת החברה, ולבחון את כלי העבודה וחומרי הניקיון בהם היא משתמשת. אנו חברת הניקיון פולישוק - ניקיון ברמה אחרת לא מתחילם עבודה לפני התרשמות מהבית, המשרד או המפעל בו אנו עומדים  לטפל. למה? כל עוד לא נראה את המקום בו מתבצעת העבודה לא נוכל להעריך נכונה את העלויות עבורכם, אך מביקור אח נוכל ללמוד מה הצרכים האמיתיים שלכם. לקוחות רבים מתקשים בטלפון להגדיר את סוג הניקיון הדרוש וזה בסדר גמור. כגורם מרצועי ובעל ניסיון, נספק את הייעוץ ונשקף את אופי העבודה, כך שהצעת המחיר לא "תתנפח" במהלכה ותדעו לקראת מה אתם הולכים.

 למידע נוסף השאירו פרטים או התקשרו

 

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת     054-6291413