ניקיון בתים פרטיים

שירותי ניקיון בתים פרטיים


חברת ניקיון יכולה להציע שירותים רבים ללקוחות פרטיים ובעלי בתים. השירות הנפוץ ביותר הוא ניקיון חד פעמי, או לחילופין ניקיון אחרי שיפוץ ולאחר כניסה לדירה חדשה. בשירותי ניקיון מן הסוג הזה שמים דגש על עמידה בלוח זמנים צפוף ועל שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים. שירותי הניקיון חייבים להתאים לסוג המבנה, לסוג המרצפות ולדרישות הלקוח. בעלי בתים פרטיים לא יכולים להרשות לעצמם להתפשר על רמת הניקיון ולכן עליהם לבחור את החברות הטובות ביותר.


עוד שירות חשוב של חברת ניקיון בתים פרטיים כולל הדברה. את ההדברה מבצעים באמצעות מכשור וחומרים מתקדמים, או חומרי ריסוס שעומדים בתקן המקובל של משרד הבריאות. מומלץ לבצע את ההדברה מיד לאחר הניקיון, אך להמתין מספר ימים עד לניקיון נוסף. אפשר להתייעץ עם נציגי חברת הניקיון לגבי הצעת מחיר מסודרת לכל השירותים ולרכז אותם תחת קורת גג אחת.


מלבד האמור לעיל, שירות ללקוחות פרטיים כולל כמובן ניקיון על בסיס קבוע וללא צורך בהזמנה שבועית או יומית. אלו שירותי ניקיון שמתאימים למי שרוצה לשמור על בית נקי לאורך זמן. אפשר לתאם את שירותי הניקיון אחת לשבוע, אחת לשבועיים או בתדירות גדולה יותר. כדאי לוודא התאמה בין סוג הניקיון שמתאים לדירה לבין מסגרת התקציב והדרישות של הלקוח.


כמה עולה ניקיון בתים פרטיים?


שירותי ניקיון מתומחרים על פי פרמטרים יחסית קבועים ובצורה שונה ברחבי הארץ. ראשית, המחיר מושפע מגודל הדירה ומספר החדרים. ככל שהדירה גדולה יותר ויש בה יותר חדרים, כך צפוי המחיר לעלות. מצד שני, ניתן לחסוך בהוצאות על ידי יצירת קשר עם חברה שגובה מחיר אחיד לכל סוגי הדירות והבתים. במקרה כזה יש לקבל המלצות על חברות ניקיון ולוודא מראש את רמת המקצועיות שלהן.


שנית, שירותי ניקיון לבתים פרטיים מושפעים גם מסוג החומרים שבהם משתמשים. רצוי להתעקש על שימוש בחומרי ניקיון איכותיים, בריאים והיגייניים ולא להתפשר על ציוד שלא מתאים לסביבת מגורים פרטית. בנוסף, אפשר לקבל הצעת מחיר על שירותי ניקיון יחד עם הדברת מזיקים. 

 

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת    054-6291413