ניקיון וילות

חברת פולישוק גאה להציע לבעלי וילות בישראל שירות ניקיון ייחודי ואטרקטיבי. אנחנו בחברה מכירים היטב את הצרכים של הלקוחות ועושים הכל כדי שתהיו מרוצים. בנוסף, יש לנו ניסיון משמעותי בניקיון וילות ומאחורינו שורה ארוכה של פרויקטים מוצלחים. בחברת פולישוק מציבים את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות ומבצעים ניקיון וילות עם ציוד וחומרי ניקיון משובחים בלבד.

 

ניקיון וילות עם חברת פולישוק יעזור לכם לשמור על ערך הנכס. השירות מיועד לבעלי בתים ושוכרי דירות, לכל מי שרוצה לשפר את איכות החיים ולמי שמעוניין לשלב ניקיון יסודי עם שאיבת הצפות, פוליש, ליטוש והברקת מרצפות. אנו עוסקים גם בפוליש אקרילי, פוליש קריסטל ופוליש וקס ומתמחים בהסרת שטיחים ופינוי פסולת. כל שירותי הניקיון שלנו עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ותו תקן.

 

אפשר ליצור קשר עם אנשי המקצוע של פולישוק ולקבל הצעת מחיר מסודרת על ניקיון וילות בכל רחבי הארץ. אנחנו דואגים להשתלמויות עבור העובדים ומעסיקים צוות מגוון שכולל צבעים, אנשי אחזקה, מדבירים וכמובן מנקים. החברה שלנו מתעסקת בפינוי פסולת וריהוט ועומדת לרשותכם בכל מקרה של דילמה או התלבטות.

 

למה להזמין שירות ניקיון מחברת פולישוק?

 

בעלי וילות ובתים פרטיים יודעים היטב שאין תחליף לשירותי ניקיון מקצועיים. רק חברת ניקיון אמיתית מסוגלת להתמודד עם הגודל של הוילה, עם הסטנדרטים הגבוהים של הריצוף ועם הרגישות של הרהיטים והעיצוב. אנחנו בחברת פולישוק מוכיחים עד כמה חשוב לתאם את שירותי הניקיון באופן קבוע. איתנו תוכלו להזמין את השירות בצורה חד פעמית אחרי שיפוץ או לפני מעבר דירה, אך במקביל יש לנו גם מסלולים מיוחדים לשירות על בסיס שבועי וחודשי.

 

כדאי להזמין שירות ניקיון מחברת פולישוק על מנת לרכז את כל המאמצים תחת קורת גג אחת. נמאס לכם להתנהל מול נציגי חברת ניקיון אבל במקביל גם לרדוף אחרי חברת פוליש? רוצים לבצע הדברה אבל לא מוצאים אנשי מקצוע מתאימים? הגעתם למקום הנכון: השאירו פרטים באתר או צרו קשר עוד היום עם נציגי חברת פולישוק ונדאג לכם בהקדם. 

 

 

 פולישוק- ניקיון ברמה אחרת    054-6291413