ניקיון חדרי מדרגות

כיצד מבצעים ניקיון חדרי מדרגות?

 

ניקיון חדרי מדרגות מבוצע בצורה שונה מניקיון של בתים פרטיים, דירות, עסקים, משרדים, מחסנים או מפעלים. קודם כל, בחדרי מדרגות יש תנועה ערה של אנשים. מהבחינה הזו אין הבדל בין חדרי מדרגות של בנייני מגורים משותפים, או חדרי מדרגות של בנייני משרדים, מוסדות ציבוריים, בתי ספר וכן הלאה. התפקיד של חברת ניקיון הוא לזהות את שעות התנועה ולהתאים עבורן את שירות הניקיון. כך אפשר לשמור על חדר מדרגות נקי לאורך זמן ולעזור ללקוח לחסוך בהוצאות.


שנית, יש צורך בשימוש בציוד משוכלל ובחומרי ניקיון איכותיים על מנת לנקות חדרי מדרגות. רוב חדרי המדרגות מרוצפים עם אבן או שיש, ויש חדרי מדרגות שבהם הניקיון כולל פוליש, ליטוש והברקה. הציוד משמש לניקיון יעיל של חדרי המדרגות והוא חייב להגן עליהם מפני שחיקה ובלאי. 


גם מבחינת מפרט ניתן לזהות הבדל בין ניקיון חדרי מדרגות לניקיון של בתים, דירות או משרדים. חדרי המדרגות דורשים שמירה על אחידות בין הקומות הגבוהות והנמוכות, ניקיון יסודי של הלובי ובמידת הצורך גם ניקיון שלה מעלית. יש חדרי מדרגות גדולים במיוחד שאותם מנקים עם מכונות שטיפה בלחץ מים, או חדרי מדרגות קטנים יותר שניתן לנקות רק באופן עצמאי וידני. 


בחירת חברת ניקיון


הדרך הכי טובה להתמודד עם הקושי של ניקיון חדרי מדרגות הוא להזמין שירות מחברה מקצועית ואמינה. כדאי לתת עדיפות לחברה שמתמחה בניקיון חדרי מדרגות בלבד, ולא להתפשר על חברת ניקיון כללית. אפשר לאסוף המלצות דרך אתרי האינטרנט, להתייעץ עם חברים ובני משפחה ולבדוק לעומק את הרקע המקצועי של החברה. רצוי לשאול את נציגי החברה על פרויקטים קודמים שהיא ביצעה ובמידת הצורך לתאם פגישת היכרות לא מחייבת.


ניקיון חדרי מדרגות מתבצע אחת לשבוע לפחות. בחלק מהמקומות מזמינים שירותי ניקיון בתדירות גבוהה יותר, כמו למשל מספר פעמים בשבוע או אפילו פעם ביום. הסיבה לכך היא השאיפה לשמור על חדר מדרגות נקי ומבריק. זה חשוב במיוחד לרושם הראשוני של בנייני משרדים ובמקומות שבהם ישנה קבלת קהל.

 

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת    054-6291413