שאיבת הצפה

שאיבת הצפה עם ביובית


ביובית היא משאית שעליה מתקינים מיכל קיבול, משאבות יניקה ומשאבות הסנקה במטרה לבצע שורה ארוכה של פעולות מיוחדות. מיכל הקיבול של הביובית מיועד למי שופכין ונוזלים אחרים ולכן ניתן לאגור בתוכו גם מי ביוב. מעבר לכך, ביובית משמשת לשאיבת הצפות, פתיחת סתימות, שאיבת מי תהום מפירי מעליות ומקלטים, שאיבת בורות רקב בסביבה פרטית או ציבורית ושאיבת בורות דלק.


קבלני ביוב מציעים שירותי שאיבת הצפה עם ביובית עבור קהל יעד מגוון. ביובית היא לעיתים קרובות הדרך היחידה להתמודד עם הצפות גדולות, בעיקר בזכות מיכל הקיבול והעוצמה של משאבות היניקה ומשאבות ההסנקה. כמו כן, יש להביא בחשבון את טכניקת השאיבה של הביובית ולזכור שהיא מדמה את שאיבת הביוב הרגילה עם הפומפה. 


בעזרת ביובית ניתן ליצור ואקום ולשאוב ישירות את ההצפה. הואקום נוצר באמצעות יניקה והשאיבה של מי השופכין כוללת גם את שאיבה של חפצים זרים, עצמים וגורמים שגרמו לסתימה. מהבחינה הזו הזמנת ביובית היא גם שירות משתלם, שעולה בקנה אחד עם הצרכים של לקוחות פרטיים ועסקיים. אפשר להזמין את הביובית מסביב לשעון ולהשתמש בה לשאיבת הצפות בקרבת מפעלים או מחסנים. 


למה חשוב לשאוב הצפות?


הצפת מי ביוב גורמת נזקים חמורים לסביבה ופוגעת באיכות החיים. היא פולטת לאוויר חומרים מזהמים, ריחות לא נעימים ולכלוך. סתימות ביוב גם נוטות להחמיר במהירות והן מצטברות עם הזמן. הסתימות עלולות להיגרם בגלל שימוש לא נכון בתשתית הביוב או בשל חדירת עצמים וגורמים זרים. חשוב לשאוב את ההצפות מוקדם ככל האפשר, וניתן לעשות זאת בעזרת הזמנת שירותי ביובית.

 

הצפה ביתית רגילה ניתן לשאוב עם פומפה. במקרה כזה יש להצמיד את הפומפה לפתח הביוב, לוודא איטום ולבצע פעולות של יניקה, דחיפה ומשיכה. הפומפה מסייעת להתמודדות בסיסית עם הצפות ביוב בכיור ובמקלחת. היא יכולה גם לעזור למנוע הצפות במשרד או במחסנים קטנים ובגינות. עם זאת, בכל שאר המקרים הקשים של הצפות ביוב עדיף לחסוך זמן ומאמץ. אפשר להזמין ביובית ולהתייעץ עם קבלני ביוב לגבי מחיר השירות. 

 

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת    054-6291413