שירותי ניקיון דירות

מה מאפיין שירותי ניקיון דירות?


ניקיון דירות הוא השירות העיקרי שניתן על ידי חברות שונות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כל חברת ניקיון מציעה שירות עם מאפיינים מעט שונים. אפשר ליצור קשר עם נציגי החברות כדי לברר על ניקיון חד פעמי, או לשאול על ניקיון על בסיס קבוע. 
אפשרויות נוספות הן להזמין שירותי ניקיון לקראת החגים, יחד עם הדברת מזיקים ותוך שימוש במכשור וחומרים מתקדמים.

 

מעבר לכך, כדאי להזכיר את החברות שמציעות מכירת מוצרי ניקיון ללקוחות פרטיים ובעלי דירות במחירים משתלמים. אלו חברות שמשלבות את שירותי הניקיון עצמם עם מכירת מוצרי ניקיון, במטרה לסייע ללקוח לחסוך בהוצאות ולשמור על סביבת מגורים סטרילית. 


מאפיין נוסף של ניקיון דירות בא לידי ביטוי באפשרות להזמין שירות מחברה שעומדת בתקן איזו, שומרת על זכויות העובדים ושומרת על איכות הסביבה. בשנים האחרונות ניתנת עדיפות לחברות מן הסוג הזה על חשבון החברות המסורתיות, שלא עומדות בתקנים הנדרשים ולכן גם לא מתחייבות לרמה מסוימת של מקצועיות וביצועים. 


מלבד האמור לעיל, יש חברות ניקיון שמציעות שירות לשמאים של חברות ביטוח. החברות יכולות להיות מורשות של משרד התמ"ת, או לספק שירות בכל הארץ גם ללקוחות מוסדיים ועסקיים. ריכוז השירותים תחת קורת גג אחת אמור לסייע ללקוחות ולחסוך מהם מאמצים מיותרים. 


איך נקבעת רמת המקצועיות של חברת ניקיון?


רמת המקצועיות של חברת ניקיון נקבעת על פי הניסיון שיש לה וסוג החומרים שבהם היא משתמשת. חברה מקצועית תציב את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות, ולא תתפשר על חומרים שלא עומדים בתקנים הנדרשים. לחברה כזו גם יהיה את הניסיון הנדרש על מנת להתמודד עם בעיות בלתי צפויות. נציגי החברה אמורים לסייע ללקוח להתגבר על תקלות, להציע לו שירותי ניקיון במחירים מיוחדים ולשמור על שקיפות מלאה.

 

אפשר להזמין ניקיון דירות באופן חד פעמי או קבוע ולהתייעץ עם נציגי החברות לגבי שירותים נוספים. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא את ההתאמה של השירות לצרכי הלקוח, לקבל המלצות ולא לשכוח להשוות מחירים לפי המקובל בענף. 

 

פולישוק- ניקיון ברמה אחרת    054-6291413