עיצוב הבית און ליין

עיצוב הבית און ליין עיצוב הסלון

עיצוב הבית און-ליין – התחילו בחנות האפליקציות

עיצוב הבית ותכנון החדרים יכול להיות מסובך, ולעתים קרובות קשה לדמיין מה תהיה התוצאה הסופית. לא יהיה נהדר אם הייתה אפליקציה לעיצוב חדרים שתראה איך נראים רעיונות העיצוב שלך לפני שאתה מיישם אותם? אז יש – ואפילו בחינם! נפרט כאן כמה אתרים ואפליקציות של עיצוב הבית און ליין. 

1. Planner 5D

אפליקציה זו מתארת את עצמה כאפליקציית עיצוב החדר החינמית הנרחבת ביותר בשוק. תכנן חדרים בקלות עד לפרטים האדריכליים הקטנים ביותר, כולל חלונות, מדרגות ומחיצות. אל תעצור בחללי פנים; היא גם תאפשר לך ליצור גינות ובריכות – והכל עם גרפיקה תלת ממדית מדהימה.

2. Roomstyler

השתמש באפליקציית עיצוב החדרים המצטיינת הזו כדי להעלות את התכנון האדריכלי שלך או לשחק עם פריסות חדר טעונות מראש. מתכנן הבית של Roomstyler מאפשר להכניס קירות, דלתות וחלונות ולבחור מתוך גלריה של גימורי פנים.

הממשק פשוט יחסית לשימוש ומאפשר לך להציג את התוכנית ואת תמונת התלת מימד שלך בו זמנית. אתה יכול להזיז את המצלמה סביב התוכנית כדי לראות תצוגות שונות ולבחור מבין יותר מ -120,000 פריטים של מותגים להכניס לדגם שלך, הכוללים הכל, החל ממכשירי מטבח קטנים ועד לכלי גינה.

3. Ikea Home Planner Tools

כשאתה מדפדף בקטלוג של איקאה, האם אי פעם היית רוצה לדעת איך מדף ספרים או שולחן עבודה מסוים ייראה בחלל שלך? אתה יכול! בעזרת כלי המתכנן הביתי של איקאה החינמי והקל לשימוש, תוכל להגדיר את התכנית שלך, לבחור מתוך גלריית הרהיטים והעיצוב בחנות, לחשב את העלות ולהדפיס את רשימת המשאלות שלך לגלישה בחנות.

כלים ספציפיים לחדרים כוללים מתכנן מטבח וירטואלי, מתכנן חדרי שינה, מתכנן אמבטיה ופתרונות לתכנון אחסון.

4. Design a Room

הפסק לקחת הביתה עשרות דוגמאות חומר כדי לנסות את כל השילובים בחלל שלך. במקום זאת, נסה את אפליקציית עיצוב החדרים התלת-ממדית של ארמסטרונג המאפשרת לראות שילובי צבעים שונים של ריצוף, ארונות, תקרות, קירות ומשטחים בנוחות מהבית שלך.

האפליקציה מאפשרת לך לבחור חדר בביתך, לבחור סגנון (כמו פיוז'ן עכשווי, מסורתי, גלובלי) ולשחק כמעט עם כל הצבעים, טקסטורות וגימורים. אחד הדברים הטובים ביותר בכלי חינמי זה הוא היכולת ללמוד על המוצרים לפני שאתה קונה אותם. לדוגמה, בעת תכנון חדר אמבטיה, ייתכן שתראה הערה לפיה רצפות עץ אינן מומלצות. זה מבטיח שעיצובי החדרים שלך יהיו פונקציונליים ומסוגננים.

5. The Home Renovator

אפליקציות לעיצוב החדרים כולן טובות, אך אפליקציה זו תאפשר לך לתכנן ולתקצב את החומרים הדרושים לפרויקט השיפוצים שלך. השיפוץ הביתי מאפשר לך לבחור בין בידוד, קיר גבס, צבע, אריחי קרמיקה או אריחי תקרה. תוכל להשתמש בגיליונות העבודה החינמיים של האתר כדי למדוד את השטח, להזין את המידות ולסקור את דרישות הכלים שלך. 

עיצוב הבית און ליין הורדת אפליקציה