עיצוב הבית בזול

עיצוב הבית בזול ובתקציב נמוך

בית בעל מראה יוקרתי יכול להיות קשה ליצירה, במיוחד אם יש לך תקציב עיצוב קטנטן. למרבה המזל, ישנן דרכים – אפילו תחת מגבלות תקציב – שתוכל לקבל את המראה היוקרתי עליו אתה חולם. החל מהוספת כריות ושכבת צבע רעננה ועד לתאורה, אלו פתרונות פשוטים שעלייך להכיר. כאן תגלה כמה מהדרכים הפשוטות והפחות יקרות לעשות את עיצוב הבית בזול. קח את הזמן להמשיך לקרוא – אתה עלול להיות מופתע מהטריקים הפשוטים האלה שיטעו את האורחים שלך לחשוב שאתה חי חיים יוקרתיים.

הצבע משנה

בחירת צבע זו אולי אחת ההחלטות הקשות ביותר בעת עיצוב הבית, במיוחד כאשר העיצוב שנותר יתבסס על לוח הצבעים הזה. עם זאת, אם אלגנטיות היא מה שאתה מחפש, ישנם צבעים מסוימים המוסיפים זוהר מיידי לביתך. בחר אחת משתי אפשרויות הצבע הללו – גוונים מודגשים ודרמטיים או גוונים רכים ומאופקים. 

גוונים אלה מאפשרים לך להוסיף אלגנטיות מיידית לביתך. הצבע שתלוי פשוט קשור באישיות שלך. צביעת דלתות פנים בשחור הוא רעיון נהדר נוסף. זה אוטומטית יוצר תחושה יוקרתית, מבלי לגרום נזק רב לארנק שלך. אם תבחר באפשרות זו, עם זאת, הקפד להוסיף לחלל אביזרים שחורים כדי לקשור את העיצוב הכללי יחד.

כריות – נוחות ואלגנטיות

כריות ברחבי הבית משרתות שתי מטרות. האחת, אם הן נבחרות נכון, הן באמת יכולות להוביל לגורם האלגנטיות. שתיים, הן מספקות לאורחים שלך קצת נוחות נוספת על הספה ומציעות תחושה נעימה לחדר. היבט הנוחות מדבר בעד עצמו, כלומר אם תבחר בכריות גדולות ורכות מספיק כדי לנוח עליהן. 

התאורה עושה את ההבדל

רוב הקבלנים יבחרו בגופי תאורה סטנדרטיים, שהם ככל הנראה זהים באלו שהשתמשו שוב ושוב בכל הבתים שבנו. עם זאת, גופי תאורה מעוצבים יוסיפו אלגנטיות לביתך יותר מאשר הנברשת הסטנדרטית. למרבה המזל, יש כמה טריקים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להשיג את המראה היוקרתי ללא המחיר היוקרתי. 

התחל בבדיקת שווקי פשפשים וחנויות יד שנייה. תקבל יצירה ייחודית במחיר ידידותי לתקציב. או נסה טריקים של DIY כדי לקבל את המראה המותאם אישית שכולם חושקים בו עכשיו. חלקים מסוימים עשויים לדרוש מעט ליטוש או עבודת צבע חדשה, אך יכולים להיראות כמיליון דולר תמורת כמה דולרים בודדים. בנוסף, דאגו שיהיו לכם כמה מקורות תאורה שונים, כולל מנורות שולחן ומנורות רצפה בכל הבית כדי להגביר את התחושה האלגנטית.

אבזר את ביתך

לרוב הבתים הממוצעים חסרים את האביזרים הדרושים בכדי באמת להביא את המגע האלגנטי לחלל. בעוד שרבים עשויים להשתמש בתירוץ שאקססוריז יגדילו את תקציבם יתר על המידה, ההפך הוא הנכון. ישנן דרכים רבות במחיר סביר לאבזר תוך שמירה על תקציב, במיוחד אם אתה חושב בזהב. זהב מזוהה עם עושר, ויכול ליצור באופן מיידי תחושה אלגנטית. 

עיצוב הבית בזול ובתקציב נמוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *