עיצוב הבית

עיצוב הבית

צילומי לפני ואחרי גורמים לעיצוב הבית להיראות כל כך קל, לא? כאילו מישהו פשוט הגיע, נופף בשרביט קסמים וכל חדר יצא מושלם. למרבה הצער אנחנו בסירקל לא יכולים לתת לך את שרביט הקסמים, אבל כן יכולים לחלוק כמה עקרונות עיצוב בסיסיים שיעזרו לך ליצור חתיכת קסם משלך בבית. הנה מה שאתה צריך לדעת.

1. בחר מרכז לחדר

כל חדר זקוק לפריט שיהיה המרכז של החדר – אחד שיפתיע, ישמח וישפיע. זה יכול להיות רהיט גדול מימדים בצבע עז, שטיח נהדר, יצירת אמנות או קיר קונספט.

מרכז החדר נועד לגנוב את אור הזרקורים. זה צריך להיות הדבר שהתאהבת בו ברגע שראית אותו. זכור, עם זאת, לוודא שיש לו מרחב לנשום.

טיפ: אם המרכז שבחרת הוא בצבע עז, נסה להשתמש בצבע זה במקום אחר על מנת ליצור מראה מגובש, כמו פרחים וורודים באגרטל שיתאימו לוורוד ביצירת האמנות המרכזית שלך. 

2. ערבוב צורות

ברוב הסלונים יהיו הרבה מלבנים וריבועים – זה פשוט האופי של פריטי ריהוט גדולים יותר כמו ספות, מזנונים ומדפים. אם אתה מבחין שבמרחב שלך יש הרבה קווים וזוויות ישרות, חשוב להוסיף כמה מעגלים. שולחן קפה עגול, זוג שולחנות צד עגולים, שטיח עגול – האפשרויות הן אינסופיות.

טיפ: מראה עגולה היא דרך נהדרת לפרק את כל אותם קווי אריחים ישרים בחדר אמבטיה. לך הכי רחוק שאתה יכול. מראות בקנה מידה גדול הן הצהרה בפני עצמן ויכולות לשפר את תחושת המרחב גם בחדר אמבטיה קטן.

3. תלייה נכונה

עיצוב הבית בעזרת נורות

ציור יפהפה או יצירת אמנות ייראו הרבה יותר טוב כאשר הם תלויים בגובה הנכון. כמו כן, קיום קו מרכז עקבי בכל ביתך מסייע ליצור תחושה של הרמוניה.

ככלל, מרכז הגרפיקה צריך להיות בגובה העיניים, אשר עבור האדם הממוצע הוא 145 ס"מ מהרצפה. זכרו, זה 145 סנטימטרים למרכז האמנות, לא לוו התלייה. 

כמובן שכל הכללים נועדו בשביל שישברו אותם, כך שכשמדובר בקיר קונספט, ובכן, הכל הולך. אבל טיפ חשוב הוא למרכז את היצירה הראשונה – והמשמעותית ביותר – בגובה העיניים ולפזר משם חתיכות קטנות יותר החוצה.

4. זיוף גובה

האם יש לך תקרות נמוכות? בחר רהיטים בעלי פרופיל נמוך, כגון ספות ושולחנות קפה, כדי ליצור אשליה של גובה בחדר. עשה זאת גם עם מדפי ספרים גבוהים ודקים המושכים את העין כלפי מעלה וגורמים לקירות ולחלונות להיראות גבוהים יותר.

ערבוב של גבהים שונים בדרך זו יעזור גם ליצור אווירה נינוחה בבית.

טיפ: כדי ליצור אשליה של יותר מקום, צבע את הקירות, לוחות העיצוב והתקרה באותו הצבע. זה יטשטש את הקווים שבהם הקירות מסתיימים והתקרה מתחילה.

אנו מקווים שהטיפים הללו יסייעו לך בתחילת תהליך עיצוב הבית, ואנחנו נהיה איתך לאורך כל הדרך. 

עיצוב הבית בעזרת שטיחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *